Ветеран АТО здивував любов’ю до РФ, розгорається великий скандал

19

Учасник АТО потрапив в скандал через раптову любові до збірної Росії по футболу

Так, президент асоціації міні-футболу Волині, учасник АТО на Донбасі Сергій Голоскоков не приховує, що на Чемпіонаті світу з футболу, який зараз проходить в Росії, вболіває за збірну господарів турніру.

Українські бійці висловили обурення через цей вчинок чоловіка. На сторінці громадської організації «Спілка воїнів АТО Волині» в Facebook вони опублікували фотографії, на яких видно, як Голоскоков підтримує збірну РФ.

«У той час, коли на Горохівщині ховають героя, Вільчинського Миколи Григоровича, який загинув від кулі снайпера, на Волині вмирають 2 демобілізованих захисника, на сході знову 2« двохсотих », 6« трьохсотих », вболівати за країну агресора, радіти її успіхам, публічно фотографуватися з триколором і виставляти фото в мережу – дуже обурливий факт » , – йдеться в повідомленні.

Бійці АТО відзначили, що якщо Голоскоков заплутався, тоді у нього «дуже мало часу, щоб визначитися чи Україна, в якій він живе, працює, захищає», або «Росія – вокзал, чемодан».

Вони звернули на цю ситуацію увагу працівників СБУ, щоб ті перевірили діяльність Голоскокова в Україні.

Також повідомляється, що в спортивному середовищі Волині засудили таку поведінку Голоскокова. Тепер йому загрожує відставка з поста президента асоціації міні-футболу.

 

Джерело

МАГАЗИН