Росія порушила справу проти ще 3 командирів сил АТО

Слідчий комітет Росії порушив справу проти 3 командирів українських силових структур за підозрою в заборонених методах ведення війни на Донбасі.

Про це йдеться в повідомленні Слідчого комітету Росії.

Так, в серпні-грудні 2015 командир роти « Карпатська Січ» 93-й окремої механізованої бригади Збройних сил Олег Куцин спільно з командиром цієї бригади Владиславом Клочковим та іншими особами прицільно нібито обстрілювали з важкого озброєння об’єкти цивільної інфраструктури в населених пунктах під контролем « ДНР ».

Встановлено причетність « до аналогічного злочину» командира полку спецпризначення « Дніпро-1» МВС України В’ячеслава Печененко. 14 серпня 2015 року він прицільно обстріляв Донецьк. В результаті були частково і повністю зруйновано більше 20 житлових будинків в різних районах Донецька, поранений мирний житель.

Проти них порушено справу за ч. 1 ст. 356 Кримінального кодексу Росії.

Крім того, за цією статтею порушено справу в зв’язку з нібито обстрілами 11-23 березня Збройними силами та Національною гвардією України з важкого озброєння об’єктів цивільної інфраструктури в населених пунктах Донецької області.

В результаті загинув мирний житель, 9 осіб отримали поранення, частково і повністю зруйновано понад 50 об’єктів, в тому числі житлових будинків. СК РФ встановлює всі обставини події і всіх причетних.

« Як вважає слідство, всі ці злочини вчинені з мотивів політичної та ідеологічної ненависті і ворожнечі, пов’язаної з відмовою населення південного сходу України визнати легітимність діючої влади на Україні», – сказано в повідомленні.

Джерело

 

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *