На грані: стало відомо, чому Трамп не піде Путіну на поступки

9

Лідер США Дональд Трамп навряд чи піде на поступки президентові РФ Володимиру Путіну, так як сам знаходиться у нестабільній ситуації. Це озвучив російський політолог Дмитро Орєшкін в коментарі “Апострофу”.

“Трамп готовий до діалогу, але він висить на великому і досить неприємному гачку, який називається “підозри в передвиборній змові з Путіним”. Тому він не може в цьому діалозі поступитися Путіну занадто багато – його відразу звинуватить опозиція. А його політичні позиції не настільки блискучі, щоб він міг наплювати на жорстку критику”, – говорить Орєшкін.

Політолог відзначає, що Путін зможе впливати на ситуацію через Північну Корею, але в цілому у нього все менше можливостей.

“Йому все важче вступати в торг із Заходом, тому що на стіл він не може покласти нічого, крім загрози прямої воєнної конфронтації. В Америці цю загрозу враховують, але не переоцінюють, тому що розуміють, що Путін – не самогубець”, – зазначає він.

Таким чином Трамп зараз “не дуже схильний йти на поступки Володимиру Путіну, тому що він сам ходить під загрозою імпічменту”.

Джерело

МАГАЗИН