Вибухонебезпечні вихідні. Жити в Україні стає все страшніше

З кожним днем ​​жити в Україні все страшніше. Минулі вихідні без перебільшення можна назвати вибухонебезпечними. Вибухівка біля ТЦ в Києві, підрив авто з поліцейськими під Дніпром, вибух на Донбасі і в Черкасах – і це лише за 2 дні.

Вибухівка біля ТЦ в Києві

У неділю ввечері знахідка поліції в центрі столиці сколихнула киян. Біля торгового комплексу “Аркадія” на Дніпровській набережній, 33 був затриманий автомобіль з вибухівкою. Зокрема, правоохоронці виявили 5 брикетів пластида вагою в 6,5 кілограма і 10 електродетонаторів.

У МВС тут же заявили, що в столиці запобігли теракту, а всі патрульні були переведені в підвищену готовність. Член колегії МВС Антон Геращенко повідомив, що затримані двоє осіб, у них при собі не було ні документів, ні засобів зв’язку.

“Вони поки не дають свідчень, але слідчі з ними продовжують роботу. Слідство припускає, що ця група готувалася здійснити терористичний акт в столиці України” , – додав він.

У той же час журналіст Юрій Бутусов уточнив, що затримані нібито жителі Мукачева.

“Машина” Фольксваген Пассат “із Закарпатської області. Затримані – жителі Мукачева, громадяни України. Племінник приїхав на машині свого дядька. Для зв’язку у нього – телефон з нульовим май-кодом, тобто не звичайний апарат, а перероблений фахівцями для того, щоб його не могли запеленгувати в радіоефірі. В принципі, можна і на радіоринку купити – питання тільки навіщо? Під “Аркадією” вже працює СБУ. Цікаво буде подивитися на затриманих на суді “, – писав він.

Разом з тим, самі затримані заявили, що не знали про вибухівку. За їх словами, вони нібито привезли сумку із Мукачева Закарпатської області.

“Познайомилися на дискотеці з хлопцем – він запропонував їм доставити ці запчастини. У Києві до них повинні були підійти забрати цю передачу на цьому місці” , – розповіли в поліції.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *