За останній рік із зони АТО в різні регіони України виїхало понад дві тисячі компаній, – дані моніторингу

За останній рік із зони АТО в регіони, підконтрольні Україні, переїхало 2056 компаній. При цьому 568 компаній виїхали із зони АТО, але залишилися в межах Донецької та Луганської областей, а решта – взагалі виїхали за межі Донбасу в інші області України. Так, з Донецької області в інші регіони переїхало тисячу сімдесят-шість компаній, а з Луганської – 412.
Про це повідомляється на сайті сервісу моніторингу даних українських компаній Opendatabot.

Найчастіше компанії переїжджають в Київську область і Київ. На другому місці – Запорізька і Харківська області.

Голова робочої групи з підтримки бізнесу в зоні АТО Олена Вардамацька розповіла, що головними причинами виїзду із зони АТО для донбаського бізнесу є перебої в поставках сировини і продукції, неможливість нормального проведення грошових операцій, неможливість подачі бухгалтерської звітності, труднощі з оплатою податків, незаконне вилучення майна у підприємств, руйнування офісів і складських приміщень, а також загроза життю і здоров’ю працівників.

У повідомленні також йдеться, що минулого тижня донецьку прописку також змінив олігарх Ринат Ахметов. Тепер він зареєстрований в Києві.

Нагадаємо, раніше екс-лідер бойовиків ДНР Олександр Бородай заявив, що Росії не потрібна продукція, яка виробляється на підприємствах Донбасу.

А польовий командир бойовиків ДНР Олександр Ходаковський передрік, що жителям Донбасу доведеться в майбутньому пасти кіз і овець, як жителям Абхазії і Осетії.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *