Терористи відкрили вогонь по спостерігачах ОБСЄ під Ясинуватою

13

Поблизу Ясинуватої Донецької області, яка контролюється бойовиками так званої “ДНР”, було обстріляно групу у складі п’яти спостерігачі місії ОБСЄ на Донбасі.

Про це йдеться в оперативному звіті організації за 3 лютого.

У період із 13:00 до 13:50 2 лютого команда Місії у складі шести співробітників на двох броньованих автомобілях зафіксувала 5 вибухів невизначеного походження, 11 пострілів із 30-міліметрової гармати бойової машини піхоти (БМП-2), а також 34 черги і постріли з великокаліберного кулемета та стрілецької зброї — усе за 1–2 км на захід. Із 13:50 до 14:08 спостерігачі чули численні перехресні черги та постріли з великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї за 1–2 км на захід,
– зазначають спостерігачі ОБСЄ.

Крім того у СММ додали, що близько 14:00 п’ятеро членів патруля, стоячи між броньованими автомобілями СММ, почули, як над їхніми головами зі свистом пролетіли 3 кулі з заходу на схід, і побачили, що одна з куль влучила за 10–15 метрів на схід від них.

“Патруль Місії негайно залишив цей район і о 14:55 благополучно повернувся на свою базу до Донецька”, – підкреслили в місії.

Джерело

МАГАЗИН