Порошенко про “гарячу війну”: 700 танків, 1000 артсистем, 300 СЗВ

15

Президент України Петро Порошенко в інтерв’ю сербському телеканалу РТС заявив, що для Росії не існує “червоних ліній”, і на Донбасі – не заморожений конфлікт, а гаряча війна.

Про це інформує Офіційне інтернет-представництво глави держави.

“По-перше, для Росії нема “червоних ліній”. Якби в січні 2014 року ви б спитали мене: чи можливо, що Росія здійснить збройну агресію проти України? Я би сказав, що це неможливо. Те ж саме з Кримом. Для Росії нема “червоних ліній”, в тому числі й відкрита війна», – зазначив Порошенко.

Він також наголосив, що на Донбасі не заморожений конфлікт, а війна. “Це не заморожений конфлікт.

Це гаряча війна. Україна бореться лише за мир, повернення українського суверенітету на окуповані території. Нічого більше”, – додав глава держави.

За його словами, є три важливих документи – Мінські угоди від 5 вересня 2014 року та 19 вересня, а також документ від 12 лютого 2015 року.

“Цей комплекс заходів включає виведення іноземних військ та військової техніки з української території. Зараз на окупованих територіях 700 російських танків, більше тисячі артилерійських систем, більше 300 систем залпового вогню, ніж має на озброєнні німецький Бундесвер. Це справжня агресія проти суверенної і незалежної держави Україна”, – зазначив Порошенко.

Джерело

МАГАЗИН