Чума на Мадагаскарі побила всі рекорди

Кількість заражених чумою на Мадагаскарі вже перевищила 2 тисячі людей. Про це повідомляє спеціалізоване видання Outbreak News Today, посилаючись на дані Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ).

На даний момент зареєстровано 2,03 тис. заражених і 165 смертей. При цьому більш 1,56 тис. людей хворі на легеневу чуму (що передається повітряно-крапельним шляхом), а 295 – на бубонну. Решті поки не поставили точного діагнозу. Працюючі тут представники ВООЗ назвали ситуацію жахливою.

У столиці країни Антананаріву заборонені всі публічні заходи, скасовані заняття в школах і в вищих навчальних закладах. Чума загрожує вийти за межі острова на найближчі дев’ять країн Африки, попереджає ВООЗ. В кінці жовтня повідомлялося, що чума на Мадагаскарі стала причиною смерті 94 чоловік. ВООЗ доставила на острів антибіотики для лікування до п’яти тисяч пацієнтів і профілактичні препарати для 100 тисяч людей, які знаходяться в зоні ризику. За період з 2010 по 2015 рік у світі від чуми загинули 584 людини. Раніше ВООЗ виділила на боротьбу з чумою на Мадагаскарі 1,3 млн доларів.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *