Кінець світу по-корейськи: КНДР може зробити радикальний крок

9

Північна Корея в майбутньому може піти на випробування водневої бомби в космосі, що призведе до збою електронних систем на Землі. Такого кроку побоюються Сполучені Штати Америки.

Про це повідомляє Contra Magazin.

За даними видання, свідченням можливості такого вчинку Північною Кореєю є вдалі випробування водневої бомби, а також регулярний запуск балістичних ракет.

Сполучені Штати побоюються таких дій, тому що енергосистема Північної Америки застаріла і потребує модернізації, що доводить збій, який стався кілька років тому і привів до відтоку електроенергії у США і Канаді. А вибух на орбіті Землі водневої бомби протягом декількох місяців призведе до повного хаосу і паралізує мережу.

У разі такого роду атаки постраждають численні електростанції, системи водоп1остачання, промислові об’єкти і багато іншого. Це також могло б привести до аварій на атомних станціях, що стало б глобальною катастрофою для всього людства. 

Також наголошується, що у США такі сценарії дійсно опрацьовують, щоб у разі загрози бути готовими зробити перший удар у можливому конфлікті.

МАГАЗИН